РЕКОМЕНДАЦІЇ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВИРОБІВ

protez-vse Протез рекомендується мити після носіння теплою водою з милом для змивання залишків поту, кремів, солоної води, води з хлоркою.
Вологий протез слід промокнути рушником. Вночі зберігати в спеціальний коробці для запобігання пошкодження зовнішньої оболонки протеза. Солона вода та вода з хлоркою не шкодять протезу, якщо після плавання його ретельно вимити. Для запобігання пошкодження протеза обережно поводьтеся з шпильками і оберігайте протез від кігтів домашніх тварин. Забороняється чистити щіткою та іншими гострими предметами, хімічними препаратами, щоб уникнути прориву оболонки протеза. Протез не можна віджимати, викручувати, сушити феном або на батареї, а також використовувати відкритий вогонь для сушки протеза.
Зіпсований протез ремонту не підлягає.

Гарантійні зобов’язання.

Гарантія надається на 18 місяців з дати видачі протеза молочної залози.
Гарантія на протез молочної залози дійсна в тому випадку, якщо протез застосовуєтся за призначенням, із дотриманням всіх умов, описаних в рекомендаціях по догляду за протезом молочної залози.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЛІФІВ ДЛЯ  КРІПЛЕННЯ ПМЗ

Liza-1 Ліф можна прати вручну або в пральній машинці при температурі 30-40 градусів за допомогою пральних засобів. Не використовуйте при пранні кольорових ліфів порошки з вибілюючими речовинами та оптичними освітлювачами. Після прання ліф випрямити і повісити сушитись.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. ліфи для кріплення протезів молочної залози обміну та поверненню не підлягають.

Термін використання ліфів для кріплення протезів молочної залози 1,5 роки від дати отримання.

 

 

 

РЕКОМЕНДАЦИИ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОМПРЕСІЙНОГО РУКАВА

IMG_9145-1 Компресійний рукав можна прати вручну або в пральній машинці при температурі 30-40 градусів з допомогою пральних засобів. Не використовуйте при пранні порошки з вибілюючими речовинами та оптичними освітлювачами. Після прання необхідно рукав випрямити і повісити сушитись.
Згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. компресійні рукава обміну та поверненню не підлягають.

Термін використання компресійного рукава 1 рік від дати отримання.

 

 

 

 

 

Выберите город
Києві та Київській області
Вінницькій області
Волинській області
Дніпропетровській області
Донецькій області
Житомирській області
Закарпатській області
Запорізькій області
Івано-Франківській області
Львівській області
Луганській області
Миколаївській області
Одеській області
Полтавській області
Рівненській області
Сумській області
Тернопільській області
Харківській області
Херсонській області
Хмельницькій області
Черкаській області
Чернівецькій області
Чернігівській області
Северная Голландия