ЩО ТАКЕ ПРОТЕЗУВАННЯ

IMG_0240 h Жінка після мастектомії повинна відновити своє здоров'я і жіночність, почувати себе впевнено, ми намагаємося Вам в цьому допомогти.

Впроваджуючи комплексну програму реабілітації жінок після мастектомії, Ортопедичний науково-виробничий реабілітаційний центр "Ортес" безкоштовно (за державною програмою) забезпечує жінок протезно-ортопедичними виробами.

1. Відразу після операції Ви можете безкоштовно отримати у нас післяопераційний протез молочної залози у комплекті з ліфом для його кріплення. Для цього Вам необхідно звернутися до місцевого органу соціального захисту населення та отримати направлення на післяопераційний протез на підставі довідки лікаря закладу охорони здоров’я,  в якому проводилась операція.

2. Потім Вам необхідно оформити висновок Лікувально-кваліфікаційної комісії (ЛКК) або висновок МСЕК (при встановленні інвалідності) та отримати направлення місцевого органу соціального захисту населення на безкоштовне забезпечення:

- силіконовим протезом молочної залози;

- трьома ліфами для його кріплення або на Ваш вибір двома  ліфами та одним спеціальним ліфом для кріплення протезів молочної залози для занять фізкультурою і плаванням (купальником);

- компресійним рукавом (якщо є набряк руки та для його профілактики). 

nik_3827k

Протезування проводиться з урахуванням анатомічних особливостей жінки та специфіки проведеної операції.

Досвідчені медсестри протезного відділення допоможуть підібрати для кожної жінки найбільш відповідний по формі, розміру, вазі протез молочної залози та ліфи для його кріплення, головна функція яких - надійна фіксація екзопротезів.

Правильно підібраний протез не тільки компенсує видалені груди, але й дозволяє запобігти захворюванням хребта (сколіоз, кефоз тощо), які можуть виникнути, якщо не носити протез, а компресійний рукав допоможе позбутися набряку руки після операції.

Выберите город
Києві та Київській області
Вінницькій області
Волинській області
Дніпропетровській області
Донецькій області
Житомирській області
Закарпатській області
Запорізькій області
Івано-Франківській області
Львівській області
Луганській області
Миколаївській області
Одеській області
Полтавській області
Рівненській області
Сумській області
Тернопільській області
Харківській області
Херсонській області
Хмельницькій області
Черкаській області
Чернівецькій області
Чернігівській області
Северная Голландия